Parochie Heilige Jacobus de Meerdere

De puntjes op de I 6 december 2011 Afdrukken E-mail

Bij deze inspectie ronde hebben we echt gekeken naar die zaken, die de Monumentenwacht had opgemerkt in haar rapport en die nog niet waren uitgevoerd in deze restauratie. Er blijken nog enkele kleine dingetjes te zijn, die door aannemer S.D. van der Vegt worden hersteld. Er zit nog een scheur boven een raam en er wordt nog wat houtwerk vervangen. Daarna zullen zij de toren helemaal stofzuigen, zodat het gruis niet meer in het orgel of de klokken aandrijving kan beschadigen. Voortaan dus voeten vegen als men de toren in gaat.

Schildersbedrijf Schakenbos is begonnen met het schilderen van de gewelven boven het Adema-orgel. Ook hier worden weer twee lagen aangebracht. Volgende week zien we het resultaat. Dan wordt ook zo snel mogelijk de steiger verwijderd.

We zijn er bijna. Buiten is het guur weer, maar Kerstmis nadert snel. De herders en koningen zijn al onderweg. 

 

Laatst aangepast ( woensdag, 07 december 2011 13:19 )