Parochie Heilige Jacobus de Meerdere

De laatste inspectie 15 november 2011 Afdrukken E-mail

De buitenkant is klaar en deze wordt voor de laatste keer geinspecteerd. Het lijkt wel of ze dubbeltjes aan het zoeke zijn, maar er moet natuurlijk gekeken worden of de stoep ook schade heeft opgelopen van de steiger. Dat blijkt erg mee te vallen. Verder is er gekeken of alles wel schoon was gemaakt. Nadat de steigerbouwers vorige week donderdag al waren vertrokken en de aannemer de boel had aangeveegd, zijn de beheerders op vrijdag nog even aan het schoonmaken geweest. 

Nu binnen nog verder afwerken. 
Boven het orgel moet de stuclaag verwijderd worden. Eerst moet het orgel beter ingepakt worden, omdat stof in een orgel een doodzonde is. Verder moeten er boven in de toren nog enkele scheuren worden gedicht en de vloerbedekking moet worden hersteld. De schilder komt later langs om de klokkenstoel helemaal te renoveren. Alle verf wordt er afgehaald en dan opnieuw geverfd. Als dat alles is gebeurd, dan schoonmaken en klaar is de klus.  


  

Laatst aangepast ( maandag, 28 november 2011 14:12 )