Parochie Heilige Jacobus de Meerdere

Afdrukken E-mail
  
donderdag, 20 september 2012 13:17

DE LAATSTE GOLFSLAG

 

Dit was ‘m dan…de allerlaatste Golfslag.

Zo’n vijftig jaar geleden startten Zuster Borromea en Zuster Wilhelmina dit parochieblad. Eerst elke week, later elke twee weken, toen elke drie weken en de laatste jaren elke vier weken.
Golfslag1

Dank, óntzettend veel dank aan ál die vrijwilligers van jaren en jaren, van typistes, afdrukkers, rapers en vouwers, bezorgers, koffieschenkers tot allen die copij aanleverden voor al hun werk om met elkaar toch telkens weer die vertrouwde gele Golfslag bij u te kunnen bezorgen. En hij werd gelezen, heel goed gelezen zelfs…..en wat waren de ‘raapavonden’ gezellig……

Allen nogmaals veel, veel dank!

Golfslag2

 

En zo komt er een einde, maar ook een nieuw begin, straks, met de presentatie van ons gezamenlijk parochieblad “Onderweg”. Het zal even wennen zijn. De bezorg(st)ers blijven ons nieuwe parochieblad bij u thuis bezorgen. We wensen alle redacties heel veel succes met het maken van ons nieuwe parochieblad
Golfslag3

Laatst aangepast ( donderdag, 20 september 2012 13:31 )